EN

علی رضا رشیدیان

رئیس سازمان

  • مقطع تحصیلی : دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی
  • تلفن مستقیم : 64512510
  • پست الکترونیک : A.Rashidian@haj.ir
مشاهده جزییات

اکبر رضائی

معاونت امور حج و عمره

  • مقطع تحصیلی : دکتری الهیات و معارف اسلامی(فقه و مبانی حقوق اسلامی)
  • تلفن مستقیم : 2-64512421
  • پست الکترونیک : A.rezaei@haj.ir
مشاهده جزییات

صحبت الله رحمانی

معاون امور عتبات عاليات

  • مقطع تحصیلی : سطح سه حوزه
  • تلفن مستقیم : 66582123
  • پست الکترونیک : s.rahmani@haj.ir
مشاهده جزییات

محمد آزاد

معاونت توسعه مدیریت و منابع

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی
  • تلفن مستقیم : 66582145
  • پست الکترونیک : M.Azad@haj.ir
مشاهده جزییات

روح الله پورشعبان

سرپرست دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی
  • تلفن مستقیم : 7-64512516
  • پست الکترونیک : R.pourshaban@haj.ir
مشاهده جزییات

ناصر شاهنده

دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی
  • تلفن مستقیم : 2-64512201
  • پست الکترونیک : N.shahandeh@haj.ir
مشاهده جزییات

ابراهیم جهروتی زاده

مدیرکل حراست

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی
  • تلفن مستقیم : 66582110
  • پست الکترونیک : E.jahroutizadeh@haj.ir
مشاهده جزییات

کامران اکبری

مدیرکل دفتر برنامه ریزی پذیرش و اعزام زائرین حج و عمره

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی مدیریت امور فرهنگی
  • تلفن مستقیم : 66582021
  • پست الکترونیک : K.Akbari@haj.ir
مشاهده جزییات

مرتضی آقایی نعمتی

مدیرکل تغذیه و تدارکات حج و عمره

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی
  • تلفن مستقیم : 7-64512426 ‏
  • پست الکترونیک : M.Aghaei@haj.ir
مشاهده جزییات

مرتضی اسدزاده

سرپرست اداره کل اسکان حج و عمره

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد مدیریت امور فرهنگی
  • تلفن مستقیم : 2-64512430
  • پست الکترونیک : M.Asadzadeh@haj.ir
مشاهده جزییات

مهدی حیدری

مدیرکل منابع انسانی

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (مدیریت سیستمهای اطلاعاتی)
  • تلفن مستقیم : 5-64512224
  • پست الکترونیک : Mah.Heydari@haj.ir
مشاهده جزییات

مهدی ماهروزاده

سرپرست اداره کل تدارکات و پشتیبانی

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی مدیریت و جهانگردی
  • تلفن مستقیم : 64512224-5
  • پست الکترونیک : M.Mahroozadeh@haj.ir
مشاهده جزییات

بهنام فرج اللهی

ذیحساب و مدیرکل امور مالی

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد حسابداری
  • تلفن مستقیم : 64512337-8
  • پست الکترونیک : B.Farajollahi@haj.ir
مشاهده جزییات

مهران فرشید

مدیرکل دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (مدیریت سیستمهای اطلاعاتی)
  • تلفن مستقیم : 64512241
  • پست الکترونیک : m.farshid@haj.ir
مشاهده جزییات

شیرزاد پوش پاس

سرپرست اداره کل امور حقوقی و قراردادها

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی(فقه و مبانی حقوق اسلامی)
  • تلفن مستقیم : 64512207
  • پست الکترونیک : Sh.Poushpas@haj.ir
مشاهده جزییات

حمیدرضا محمدی

مدير كل دفتر پذيرش واعزام زائرين عتبات عاليات

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی مدیریت امور حج و زیارت
  • تلفن مستقیم : 64512402
  • پست الکترونیک : ha.mohammadi@haj.ir
مشاهده جزییات

حبیب سیفی

مديركل دفتر برنامه ريزی ونظارت براسكان، تغذيه وتداركات زائران عتبات عاليات

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی مدیریت امور حج و زیارت
  • تلفن مستقیم : 64512412‏
  • پست الکترونیک : h.seyfi@haj.ir
مشاهده جزییات

سعید کوزه گران

مدير كل دفتر راهبری ونظارت برامور كارگزاران

  • مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد مهندسی نساجی
  • تلفن مستقیم : 5-64512324
  • پست الکترونیک : S.Koozehgaran@haj.ir
مشاهده جزییات